Saatli Çocuk Bakımı – Oyun Ablası – Özel Ders‘de %60 ‘a varan İndirimlerle Sömestr tatilinde Çocuğunuza Karne Hediyesi Bizden !!!

Saatli Çocuk Bakımı – Oyun Ablası – Özel Ders‘de %60 ‘a varan İndirimlerle Sömestr tatilinde Çocuğunuza Karne Hediyesi Bizden !!!
“Bir Çocuğu Eğitmek O ülkenin Kaderini Belirler!“

SAATLİ ÇOCUK BAKIMI
Çocuğunuzu evde bırakıp, eşinizle veya arkadaşlarınızla birlikte güzel bir hafta sonu akşamı geçirmek, yeni açılan mekanları görmek, birlikte restauranta gitmek için dışarı çıkmak istiyorsunuz. Ama çocuğunuz var. Size nitelikli, güvenilir saatli çocuk bakımı için üniversiteli elemanlar temin ediyoruz. Siz eşinizle veya arkadaşlarınızla birlikte eğlenirken, aklınız çocuğunuzda kalmasın.

Oyun Ablası
Çocuğunuzla birlikte evde oyun oynayacak, onu oyun parkına götürecek, birlikte eğitici oyunlar oynarken gelişimine katkıda bulunabilecek, yabancı dilini geliştirecek, üniversite öğrencisi abla ve abilerle hizmetinizdeyiz. Özellikle gelişimini yavaş tamamlayan çocuklar için hizmetimiz doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Özel Ders Öğretmeni
Çocuğunuz için özel ders( İngilizce, Matematik vb.) verebilecek, okul derslerinde yardımcı olabilecek, siz evde yokken çocuğunuzla ilgilenecek, onunla birlikte oyun oynayacak, çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilecek çocuk gelişimi mezunu pedagojik formasyon almış, üniversite ve yüksek lisans yapan öğrencilerle hizmetinizdeyiz. Bir telefon kadar size yakınız. 0(216) 557 5978

Bir Cevap Yazın