Genç yaşta şirket kurmanın avantajları

Merhaba arkadaşlar,

Daha önceki yazılarımın birinde genç yaşta şirket kurmanın, işinin patronu olmanın dezavantajlarını sizlerle paylaşmış, gelecek yazımızda da genç yaşta şirket kurmanın avantajlarından bahsedeceğimi belirtmiştim. Tabi aradan biraz zaman fazla geçince bazı arkadaşlar, özellikle medya pazarlaması yapan bir kaç kişi bana hani şirket kurmanın avantajlarını anlatacaktın? Nerde kaldı bu yazı diye mail atmaya, kendi bloglarında bu işe atıfta bulunmaya başladılar…

Onlara pek sözüm yok. Geciktirdiğim için tüm arkadaşlardan özür diliyorum. Aslında buraya direkt yazımı yazacaktım ama sizlerle bu dipnotu paylaşmak istedim.

Genç yaşta şirket kuruyorsunuz. Elbette ilk olarak sıkıntıları olacak. O yüzden ben de ilk dezavantajlarını yazdım. Avantajları nerede diye soran arkadaşlara cevabım: Daha avantajlarını yeni yeni görmeye başladım. Şu an bu yazımı da derleme aşamasındayım. Genç yaşta şirket kurmak o kadar da kolay değil. Birden avantaja dönüştüremiyorsunuz. Ama unutmayın elbet avantajları, bizi memnun eden tarafları çok. Şimdilik bunları yazmaya fazla vaktim yok. Çok yakın zamanda bunları sizlere yazmış olacağım.

Tekrardan sizleri beklettiğim için kusuruma bakmayın. Görüşmek üzere.

Cemil EROL
Unisbul.com Kurucu Ortağı

Bir Cevap Yazın