V. Re/max Türkiye Üniversiteliler Arası Fikir ve Proje Yarışması

Re/max Türkiye en iyi fikri üreten ve dereceye giren üniversitelilere teknolojik ürünlerin hediye edileceği “Kariyerinde Devrim Yapmak için, Bu Yarışma Senin için” sloganıyla bir yarışma düzenledi. 1.2.3’ye İPad2, 2.4.5’ye İPod Nano ve İlk 10 Kişiye staj döneminde RE/MAX Proje Ekibinde yer alma şansı…

30 Ekim’de son bulacak bu yarışmaya katılım için iletisim@remax.com.tr adresine fikirlerinizi, projelerinizi göndermeniz gerekiyor.

Yarışmanın konseptine baktığımızda birçok şirket, yeni fikirlere ulaşmak için bu tür yarışmalar düzenliyor.Yarışmada dereceye giren adaylara kariyer imkanı da sunuyor.

Her şirketin yenilikçi fikirlere ihtiyacı vardır. Siz de aklınıza gelen fikirleri açıklamaktan çekinmeyin. Fikirlerinizi şirket yetkilisine ilettiğinize sizinle ilgilenecek ve size teşekkür edecektir.

Kadir Has Üniversitesi’nde eğitim gören bir üniversiteli, Unisbul.com hakkında fikirlerini bloğuna yazmıştı. Biz de o gençle iletişime geçtik. Birlikte toplantı gerçekleştirdik. Bize güzel bir de sunumla geldi. Kendisinden çok etkilendik. Çok başarılı bulduk kendini.

Şirketler yakın bir zamanda bu tarz yarışmaların önemini kavrayacak ve üniversiteler ile işbirliği içinde çalışacaktır.

Remax’in yarışmasına katılmak istiyorsanız aşağıdaki sorulara cevap veriniz.

1- Yenilikçi fikirlerle müşteri memnuniyeti nasıl sağlanır ?

2- Girişimci ruhlar RE/MAX ile nasıl buluşur ?

3- Teknoloji ile reklam fikirleri nasıl entegre olur ?

Bir Cevap Yazın