Unisbulusmaları 2

Unisbul.com ve Düşün Taşın Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen Unisbuluşmaları etkinliğinin ikincisini 5 Ekim 2013 Cumartesi günü Trump Alışveriş Merkezi ‘nde gerçekleştirdik. İş adamlarının üniversite öğrencileri ile bir araya geldiği networking buluşması oldukça renkli geçti.

İstanbul’da gerçekleştirilen etkinliğimize Adana’dan ve Konyadan gelen öğrenci arkadaşlarımız da oldu. Düşün Taşın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selim Çavuş‘un renkli açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte Unisbul.com kurucuları Uğur Akkuş ve Cemil Erol‘un da üniversite öğrencilerine yönelik kariyer tavsiyeleri ilgiliyle dinlendi.

Ayrıca kişisel gelişimci/eğitmen kimliğiyle müthİŞ! Eğitim firmasının sahibi Tolga Karaman, Young Ceo Club Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Empire’s Health saç ekim merkezinin sahibi Yücel Muratoğlu, AcarNet Şirket Sahibi Alper Acarlı,  Yazar/Eğitmen ve aynı zamanda Konvoy Danışmanlığın sahibi Mali Müşavir Nevzat Erdağ etkinliğimize katılarak öğrencilere iş tekliflerinde bulunup onlara tecrübelerinden faydalandırdılar.

Yoğun ilgiliyle son bulan Unisbulusmaları 2 etkinlğimizin devamının olması yönünde katılımcılardan gelen talepler bizleri çok heyecanlandırdı ve yaptığımız çalışmanın insanlara faydalı olması bizi çok mutlu etti.

Katılan herkese teşekkür ederiz. Ayrıca bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Unisbul.com çalışanları Oğuzhan Ozan, Merve Öztürk, Elif Toğrul, Özcan Bıçak ile Düşün Taşın Derneği üyelerinden Hilal Bayram, Merve Kef arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Unisbulusmaları nedir ?

Unisbulusmaları kapsamında gençler ile buluşup tecrübelerimizi paylaşıyor, kariyer yolculuğunuz esnasında üniversite öğrencileri/mezunlarını bir adım önde tutacak tüyolar vererek sohbet ediyoruz.

Amacımız gençlerin birbiriyle tanışması, birlikte fikirler /projeler üretmesi, kariyer sürecinde merak edilenlerin sorulması, part-time iş ve staj olanakları hakkında bilgiler vermek.

Unisbulusmaları kapsamında gençler ile buluşup tecrübelerimizi paylaşıyor, kariyer yolculuğunuz esnasında sizi bir adım önde tutacak tüyolar vererek sohbet ediyoruz.

Amacımız gençlerin birbiriyle tanışması, birlikte fikirler /projeler üretmesi, kariyer sürecinde merak edilenlerin sorulması, part-time iş ve staj olanakları hakkında bilgiler vermek.

Bir Cevap Yazın