Ek İş İlanları

İşinize ek olarak, daha fazla para kazanmak istiyorsunuz ve ek iş arıyorsunuz. Çalışıyorsunuz, akşamları ya da hafta sonları ek iş yaparak ailenize katkı sağlamak istiyorsunuz. Öğrencisiniz, derslerinizden kalan zamanlarda çalışıp, harçlığınızı çıkartmak, iş hayatına adım atmak ve hayata çabuk alışmak istiyorsunuz. Ev hanımısınız, eşinize destek olmak ya da kendi ayaklarınız üstünde durmak istiyorsunuz.

İşte size ek iş fırsatları sunan,  2008 yılından beri binlerce kişinin ek iş yapmasına aracılık eden Unisbul.com sizlere bu fırsatı sunuyor.
Fuarların genellikle yoğun olduğu günler olan hafta sonlarında stant, tanıtım, servis işi yaparak ek iş yapabilirsiniz.

Yine hafta sonları işten bunalan insanların akın ettiği restaurantlarda part-time Garsonluk, Barmenlik, Hosteslik yapabilirsiniz.

İnternetten ek iş ise, internet kullanmayı bilen yeni nesil için kaçırılmaz bir fırsat.  Akşamları ya da hafta sonları firmaların sosyal medya hesaplarını yönetmek,  facebook, twitter hesaplarında paylaşımlar yapmak, ziyaretçilerin sorularını yanıtlamak ek iş fırsatı olarak değerlendirilebilir. Üstelik ek iş olarak başladığınız bir işte tam zamanlı olarak çalışma fırsatı da bulabilirsiniz. Tabi ki kendinizi gösterip, şirket yetkilisinin gözüne girerseniz.

Tanıdığım bir şirket sahibi var. Sitesini ziyaret eden müşterilerine canlı destek sunuyor. Beni aradı ve bunun için vardiyalı olarak 2 elemana ihtiyacı olduğunu söyledi. Canlı Destek Elemanı ilanını girdik. Unisbul.com üzerinden giden çok sayıda başvuru arasından 2 öğrenci ile anlaştı. Bu 2 kişi kardeş. Her ikisi de üniversiteye gidiyor. Birisi örgün, diğeri ikinci öğretim. Abisi okulda iken kardeşi, kardeşi okulda iken abisi canlı destek veriyor. İşi de çok iyi kurgulamışlar. Tanıdığım işveren çok mutlu. İleride tam zamanlı iş imkanı sunmayı planlıyor.

Çalıştığımız bir çağrı merkezi firması var. Telefonla anket yapacak anketör arıyor. İster 3 saat çalış, ister akşam çalış, istersen hafta sonu. Yaptığın anket başı ücret alıyorsunuz. Ek iş yapmak isteyenler için, harika bir fırsat daha.

Makale yazmayı seven birisi iseniz, seo amaçlı şirketler öğrencilere makale başı ücret veriyor. Şirketler sitelerine seo kazandırıyor, öğrenciler de haftada yazdıkları 3-4 makale ile iyi sayılabilecek harçlıklar kazanıyorlar.

Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Öğretmenliği bölümlerinden mezun adaylar, hafta içi ya da öğleden önce kreşe gidiyor, hafta sonları ya da akşamları ailenin evinde ya da kendi evinde çocuklara oyun ablalığı yapıyor. İşte evde ek iş imkanı.

Daha ek iş yapıp, para kazanabileceğiniz çok sayıda ek iş fırsatı var Unisbul.com’da… Yeter ki siz o işin niteliklerine sahip olun ve ek iş kovalayın. Unisbul.com ‘dan da ayrılmayın. :)

Cemil EROL
www.unisbul.com

Bir Cevap Yazın