Tez Hazırlama ve Çeviri Hizmetleri

tezÇOK UYGUN FİYATA TEZ YAZILIR VE ÇEVİRİ YAPILIR.

Fiyatı biz değil siz veriyorsunuz ve hocalarımızla haftada 1 gün konferans şeklinde konuşarak tezinizin ve çevirinizin gidişatı hakkında bilgilendiriyorsunuz.

Danışmanlık hizmeti tarafımızdan verilmekte olup bu hususta ek ücret talebi bulunmamaktadır.

tezarama.com isimli sitemizde tez hazırlama, İngilizce Tez Çevirisi, Osmanlıca Tez Çevirisi, Yüksek Lisans Tezi, Ön Lisans Tezi, Lisans Tezi, Spss Anket Değerlendirme, Literatür tarama, Tez Düzeltme işlemleri bu konuda kendini geliştirmiş uzman kadromuz tarafından yerine getirilmektedir.

Site adı: tezarama.com

2005 yılında Sivas ve İstanbul olmak üzere iki ildeki şubelerimiz ile siz müşterilerimize hizmete başladık. Zaman içerisinde gelişen teknolojilerin takipçisi olarak firmamız kadrosunu geliştirerek; bir çok tez yazım hizmeti sunan taşoren firmalara hizmet sundu. Şu an İstanbul, İzmir, Ankara, Diyarbakır gibi büyük şehirlerinde dahil olduğu 34 ilde 100 ü aşkın tez yazım merkezine hizmet sunmaktayız.

Firmamız kadrosunda çeşitli illerde ikamet eden 12 uzman hoca ve 27 yazman barındırmaktadır.

Neden Tezarama ?

Firmamız 10 yılı aşkın bir süredir sektörde aktif olarak çalışırken sektördeki sıkıntı ve eksikleri yakından gözlemledi.

1. Müşteri ile işi gerçekleştiren ekip arasındaki kopukluklar her zaman müşterilerin şikayet konusu olmuştur. Taşoren firmalar doğal olarak hizmet aldıkları ekip ile müşterilerini görüştürmek istemezler. Bu nedenle  yapılan istekler, detaylar ve ayrıntılar literatür araştırıcı hocalar ile yazmanlarımıza dile getiremezler ve sıkıntılar sürer gider.

2. Daha önce hiç bir tez yazım merkezinin gerçekleştirmediği bir hizmet ile tele konferans sistemimiz ile uzman hocalarımız ile randevu alınarak haftanın belirli günlerinde tezinizde ki gelişmeler ile talepleriniz konusunda konferans hizmeti sunuyoruz. Böylece talep edilen  iş ile yapılan iş farklılık çıkmadan her aşamada müşteri talepleri doğrultusunda işimizi tamamlayabiliyoruz.

3. Dalında uzman ingilizce ve osmanlıca çeviri hocalarımız ile yabancı kaynakları Türkçeye çevirerek çevirmek suretiyle tez içeriğinizi zenginleştirerek hizmetimizi bir adım öteye taşıyoruz.

4. Sektörün en büyük sıkıntılarından biri ise; malumunuz güven problemi. Amatör olarak tez işi yapan bir çok kişi ve şirket, tez ücretini peşin alarak işe başlıyor ve başladığı işi tamamlayamayarak hem maddi hem zaman açısında müşteriye ya kalitesiz hizmet sunuyor yada işi iade ediyor. Şirketimizce geliştiren ödeme sisteminde tezinizin tamamlanan sayfaları üzerinden ücret talep edilerek yaptığımız işin yüzdesi kadar para talep ediyoruz. Uzun lafın kısası şirketimiz sektördeki hizmet ve kalitesini bir adım daha öteye götürerek; taşoren şirket ve kişilere hizmet sunmaktansa ilk eden çok daha düşük ücretlerle siz müşterilerimiz işinin ehli kadromuz ile hızlı ve sıkıntısız hizmet sunmaktır. Umarım hem müşterilerimiz hemde şirketimiz için hayırlı olur.