Hakkımızda

Unisbul.com : Gençsen çalış, hayata çabuk alış!

Unisbul.com, 2008 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitim gören 2 gencin, part-time iş bulamamasından dolayı tüm gençlere iş bulacak bir site kurma fikriyle ortaya çıkmıştır.

Unisbul.com, birçok üniversiteli gencin okurken part time çalışmasına öncülük ederek, iş dünyası ile üniversiteler arasında bir köprü görevi görmeye devam ediyor.

Üniversite öğrencisi, yeni mezun ve liseli gençlere part time işler ve staj imkanı sunmakta, dünyanın önde gelen iş adamları, yazar ve sanatçılarıyla, üniversiteden hocalarla röportaj yaparak üniversite öğrencilerini iş dünyasına hazırlamaktadır. Ayrıca işe yeni başlayacak geçlerin kendilerini ifade edebilmelerine yönelik çalışmalar da devam etmektedir.

Unisbul.com, şirketlerin tam zamanlı, part-time eleman, dönemsel eleman, stajyer, freelance eleman ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabilecekleri ve hızlı dönüş alabilecekleri en doğru yoldur..

Unisbul.com 400.000’i aşkın üniversite öğrencisi, yeni mezun ve lise mezunu genç aday havuzuyla part-time iş sektöründe önemli bir dinamik oluşturmaktadır.

Kariyer.net Unisbul.com ‘a %50 ortak oldu!

Ülkemizin ilk insan kaynakları sitesi kariyer.net, stratejik bir yatırımla unisbul.com‘a 2012 yılında %50 ortak olmuştur.

Unisbul.com, 2015 yılında yeni projesi bakıcı arayanlarla bakıcıları buluşturan Bakiciburada.com ‘u yayına almış, bu projeyle de binlerce insana iş fırsatları sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın